نصب سازه فلزی

خدمات نصب سازه فلزی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

از خدمات نصب سازه فلزی چه می دانید؟

سازه های فلزی به جهت استحکام بالا در کنار هزینه های پایین در ساخت به نسبت دیگر روش های ساختمان سازی مورد توجه طیف گسترده ‌ای از کارفرمایان قرار گرفته اند. از سازه های فلزی می ‌توان در ساخت فضا های صنعتی، اسکلت های ساختمانی با اهداف مسکونی و اداری، نصب تجهیزات بزرگ صنعتی و... استفاده های مفیدی برد؛ اما نصب اصولی و مهندسی این نوع از سازه های ساختمانی نیازمند مهارت ها و تخصص خاصی است که برخی از شرکت های معتبر در این زمینه توانایی انجام صحیح آن را دارند. خدمات نصب سازه فلزی در واقع مجموعه فعالیت‌ هایی است که طی آن یک شرکت مجری در نصب سازه فلزی با بر عهده گرفتن مراحل نصب سازه از صفر تا صد تمامی مراحل آن را با جزئیات بالا به انجام می ‌رساند.

در لیست کردن خدمات نصب سازه فلزی نمی‌ توان به دقت و با تفکیک خاصی اقدام به معرفی چند فعالیت خاص نمود. برخی از فعالیت های حاکم بر ساخت سازه فلزی به نوعی در دل یکدیگر انجام می شوند. به گونه ای که فقدان و یا کوتاهی در یک فعالیت و یا خدمات خاص می ‌تواند روند اجرایی فعالیتی دیگر و حتی کلیت پروژه را به مخاطره ی جدی بیاندازد.

 خدمات نصب سازه فلزی
خدمات نصب سازه فلزی

برخی از شرکت های پیمانکاری در نصب سازه فلزی گاها به شکل تخصصی بر یک موضوع خاص در این حیطه مانور داده و به ارائه ی خدمات نصب سازه فلزی می پردازند؛ اما در بسیاری از موارد طیف گسترده‌ ای از شرکت‌ های فعال در این زمینه توانایی لازم به جهت فعالیت در تمامی خدمات نصب سازه های فلزی را برخوردار هستند.

 

برخی از خدمات نصب سازه فلزی

در نصب سازه فلزی اقدامات بسیار زیادی از صفر تا صد پروژه صورت خواهد گرفت. اقداماتی که هر یک می ‌تواند ماجرایی کاملاً تخصصی و گاهی تماماً مهندسی داشته باشد. در ادامه به برخی از خدمات نصب سازه فلزی می ‌پردازیم.

  • مشاوره به جهت نصب سازه فلزی: بسیاری از شرکت ‌های بزرگ و کوچک در زمینه ی نصب سازه فلزی مشاوره را در ردیف خدمات نصب سازه فلزی قرار می ‌دهند. این شرکت ‌ها گاهاً در حد یک مشاوره ی چند ساعته و یا بازدید از سایت پروژه و ارائه ی راهکار در پروژه حضور خواهند داشت و گاهاً فراتر از یک مقام مشاوره ای، در ابعاد یک شرکت و یا فرد همراه با روند اجرای پروژه خواهند بود. به گونه ای که با نظارت مستمر به نوعی تمامی روند اجرای ساخت تا نصب سازه فلزی را رصد کرده و مشاوره های لازم را ارائه می نمایند.
  •  طراحی سازه فلزی: بسیاری از شرکت‌ های فعال در نصب سازه فلزی، خود از مجریان در طراحی سازه فلزی هستند؛ اما در برخی از موارد این کارفرما است که با ارائه ی نقشه هایی از پیش طراحی شده، کارخانجات و شرکت های فعال در زمینه ی نصب سازه فلزی را ملزم به ساخت خواهد کرد. طراحی مهندسی سازه فلزی، انجام محاسبات فنی و مهندسی، برآورد هزینه و جریان مالی سازه، خدمات متره و... در ردیف این ‌گونه از خدمات نصب سازه فلزی می باشد.
  • مدیریت در اجرای سازه فلزی: مراحل ساخت سازه فلزی از طراحی تا ساخت و نصب، یک فرایند کاملاً پیچیده، وقت‌ گیر، پرهزینه و بسیار مهندسی شده می باشد. اصولاً کارفرمایان به تنهایی قادر به طی کردن این پروسه ی طولانی نخواهد بود. از این رو بسیاری از کارفرمایان با قرار دادن نهاد های مدیریتی سعی در اجرای صحیح تمامی مراحل نصب سازه فلزی می نمایند. شرکت های بسیاری هستند که امور مدیریتی با اهداف خدمات نصب سازه فلزی ارائه می کنند. هدف از این گونه شرکت‌ ها و یا پیمانکاران نظارت کامل بر روند اجرای صحیح تمامی مراحل طراحی، ساخت تا نصب سازه های فلزی می باشد. بررسی مواردی مانند ایمنی در کار، رعایت حقوق همسایگان، برخورد با شهرداری ‌ها، طی کردن مراحل قانونی، رعایت تمامی بند های قانونی در سازمان نظام مهندسی و... مواردی است که همراه با یک تخصص کامل و تجربه ی بالا محقق خواهد شد. این دست از مسائل در مسیر ساخت تا نصب سازه فلزی، جزو وظایف مدیریتی پروژه قرار خواهند گرفت.
خدمات نصب سازه فلزی
خدمات نصب سازه فلزی
خدمات نصب سازه فلزی
خدمات نصب سازه فلزی

 

  • کارخانجات ساخت قطعات سازه فلزی: از جمله مهمترین در خدمات نصب سازه فلزی اقدامات جاری در کارخانجات ساخت سازه های فلزی در جریان می باشد. هر سازه فلزی بعد از گذراندن مراحل طراحی تا مدیریت پروژه باید در مسیر ساخت کارخانه ای قرار بگیرد. از این رو تمامی اتفاقات در ساخت کارخانه ای می تواند مسیر ساخت سازه فلزی را تحت تاثیر مستقیم خود قرار بدهد. از آنجا که ساخت سازه فلزی به شکل مونتاژ قطعات بزرگ فولادی خواهد بود و این قطعات در محل کارخانه تولید خواهند شد، چگونگی ساخت، دقت در ساخت، سرعت در ساخت و حتی کیفیت ساخت می تواند در ردیف خدمات نصب سازه فلزی در یک کارخانه قرار بگیرد.
  • پیمانکاران در نصب سازه فلزی: از جمله خدمات نصب سازه فلزی عمده فعالیت پیمانکاران در نصب و مونتاژ سازه فلزی می باشد. بخشی از خدمات نصب سازه فلزی عموما قسمت بزرگی از کل پروژه ساخت سازه فلزی را در بر می گیرد. غالبا عملیات نصب و مونتاژ سازه فلزی توسط شرکت های متخصص در قالب پیمانکاران در نصب سازه انجام می شود. این شرکت ها همراه با توانمندی لازم در کنار تجربه و مهارت های علمی و مهندسی همراه با بهره گیری از تجهیزات تخصصی در نصب سازه های فلزی تمامی عملیات نصب سازه را انجام می دهند. عمده فعالیت آنها در مسیر خدمات نصب سازه فلزی در مونتاژ قطعات بزرگ فولادی در کنار یکدیگر می باشد. بهره گیری از نصاب های ماهر، استفاده از جوشکاران حرفه ای که همگی توانایی کار در ارتفاع را خواهند داشت لازمه ی خدمات نصب سازه فلزی این شرکت ها می باشد. آشنایی با بهداشت کار، رعایت جزئیات قانون کار تا در نظر گرفتن الزامات ایمنی در کار در حیطه ی تخصص این شرکت ها می باشد. از طرفی اکثر این شرکت های پیمانکار در نصب سازه های فلزی رعایت اصول مونتاژ تا نصب حرفه ای سازه را به گونه ای که کمترین سر و صدا و یا آسیب های زیست محیطی اتفاق افتد را در ردیف خدمات نصب سازه فلزی خود قرار داده اند.  

سازه کارون

رعایت کلیه اصول مهندسی مطابق استاندارد های داخلی و بین المللی، روش های اجرائی متفاوت، کیفیت و سرعت در اجرا، سرلوحه کار مدیران و کارشناسان این شرکت بوده و موجب گردیده موفقیت های متعددی در این زمینه در کارنامه شرکت سازه کارون و شرکت های زیرمجموعه آن ثبت گردد.

ارتباط با ما

تهران | جردن |  بلوار گلشهر |  برج آی تک | پلاک 13 | طبقه ششم واحد 60 

 

تلفن همراه : 09123261268

تلفن :   22016403-021

گواهینامه ها