نصب سازه فلزی

لیست شرکت های ساخت اسکلت فلزی تهران

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی با لیست شرکت های ساخت اسکلت فلزی در تهران

از اسکلت فلزی به عنوان یکی از مهم ترین روش ها در ساخت ساختمان های بلند مرتبه یاد می ‌کنند. ساختمان ‌هایی که مخصوص سطح شهر های بزرگ امروزی طراحی می‌ شوند. شهر بزرگ تهران به عنوان بزرگترین عرصه ی ساخت و ساز در سطح کشور به طور فزاینده ‌ای در مسیر ساخت سازه های بزرگ ساختمانی قرار دارد. این نیاز بالای این ابر شهر باعث شده تا از سازندگان اسکلت فلزی به عنوان یکی از مهم ترین فعالیت های ساختمان سازی در شهر تهران یاد بشود. اسکلت فلزی به جهت ساخت سازه های بلند مرتبه نیازمند استفاده از شرکت های ساخت اسکلت فلزی می باشد. لیست شرکت های ساخت اسکلت فلزی در تهران با توجه به حجم بالای تقاضای این شهر یک لیست بلند مرتبه خواهد بود؛ اما چه طور می توان در حجم قابل توجه لیست شرکت های ساخت اسکلت فلزی در تهران متوجه شرکت های توانمند و مطمئن در این عرصه باشیم؟! در این گفتار قصد داریم تا همراه با لیست شرکت های ساخت اسکلت فلزی در تهران، اندکی به این صنعت پویا در سطح ابر شهر تهران بپردازیم.

لیست شرکت های ساخت اسکلت فلزی در تهران
لیست شرکت های ساخت اسکلت فلزی در تهران

لیست شرکت های ساخت اسکلت فلزی در تهران

 • شرکت سمن سوله: در جمع بلند بالای لیست شرکت های ساخت اسکلت فلزی در تهران می ‌توان به شرکت سمن سوله اشاره کرد. شرکتی که در سال ۱۳۷۰ با شعار "سقفی به وسعت ایران" تاسیس گردیده و در تمام این سال ‌هایی که از فعالیت مستمر این شرکت می گذرد شاید بتوان تحقق شعار این شرکت را به درستی درک کرد. اجرای پروژه های متعدد در جای‌ جای ایران به خوبی می تواند رنگ و بوی فعالیت گسترده ی این شرکت فعال در عرصه ی ساخت اسکلت های فلزی را نمایان سازد. فعالیت عمده ی شرکت سمن سوله در اجرای پروژه های انبوه سازی مسکن، اجرای سازه های صنعتی و تاسیساتی، طراحی و تولید سازه های پیش ساخته و... می باشد. شرکت سمن سوله در تمام این سال ها با حضور مستمر در لیست شرکت های ساخت اسکلت فلزی در تهران توانسته است این فعالیت را همراه با خدمات مشاوره ای و مهندسی در زمینه ی ساخت اسکلت فلزی نماید.
 • شرکت تدبیر سازه اسکان: از جمله شرکت های چند بخشی در لیست شرکت های ساخت اسکلت فلزی در تهران می ‌توان به شرکت تدبیر سازه اسکان اشاره داشت. این شرکت در زمینه های گوناگون ساختمان سازی فعالیت مستمر و حرفه ‌ای دارد و در اجرای تمامی روش های ساختمان سازی به خوبی توانسته است از پس پروژه ‌های تحت اداره ی خود برآید. عمده فعالیت شرکت تدبیر سازه اسکان در زمینه:
 • طراح و مجری ساخت انواع اسکلت های فلزی (جوشی، پیچی و پرچی)
 • طراحی و ساخت انواع سوله
 • طراح و مجری انواع سازه های بتنی
 • مجری پروژه های صنعتی
 • طراح و مجری در ساخت سد های عرشه فولادی

شرکت تدبیر سازه اسکان از جمله مجموعه های خوشنام در لیست شرکت های ساخت اسکلت فلزی در تهران می باشد و این به خوبی می تواند نظر مساعد بسیاری از کارفرمایان در ساخت سازه های صنعتی  مانند استراکچر های صنعتی را تامین نماید.

 • صنایع فلزی داریان: داریان یک کارخانه ساخت اسکلت فلزی می باشد که به سال ۱۳۸۸ در سطح تهران تاسیس گردیده و در زمینه ی طراحی تا ساخت انواع اسکلت های فلزی فعالیت حرفه ای خود را دنبال می ‌کند. داریان می ‌تواند به عنوان تخصصی ترین شرکت در لیست شرکت های ساخت اسکلت فلزی در تهران باشد. چرا که تمامی فعالیت های این شرکت در زمینه ی ساخت اسکلت فلزی تا طراحی سوله می باشد.

اگر چه می توان عمده تخصص صنایع فلزی داریان را در تولید سازه های فلزی مانند انواع سوله های صنعتی جستجو کرد. اما به یقین می توان این شرکت را در جمع لیست شرکت های ساخت اسکلت فلزی در تهران قرار داد.

 • شرکت مهندسی و ساختمان آرماتور پردیس: از جمله شرکت های توانمند در لیست شرکت های ساخت اسکلت فلزی در تهران که توانسته است در عرصه ‌های گوناگون ساخت و ساز جایگاه ویژه ای برای خود داشته باشد. مدیریت تا طراحی و اجرای انواع سازه های عمرانی اعم از فضا های ساختمانی، نیروگاهی، صنعتی و حتی آبی در مسیر عمده فعالیت ‌های شرکت قرار دارد. شرکت آرماتور پردیس فعالیت گسترده ای در زمینه ی مشاوره های مهندسی و مدیریتی نیز ارائه می کند. علاوه بر عمده فعالیت های صنعتی و زیربنایی این شرکت، فعالیت های ساختمانی به جهت ساخت سازه های فلزی با اهداف مسکونی نیز در برنامه های کاری شرکت آرماتور پردیس قرار دارد.
 • شرکت مهندسی سازه آزمون فولاد: یکی از شرکت های نوپا در لیست شرکت های ساخت اسکلت فلزی در تهران که با هدف ساخت سازه های فولادی ساختمانی و صنعتی به همراه ساخت سوله فعالیت خود را در سطح شهر تهران آغاز کرده است. این شرکت عمده تمرکز تخصصی فعالیت های خود را در طراحی تا ساخت سازه های فلزی پیچ و مهره ای قرار داده است. البته شرکت آزمون فولاد این توانمندی را دارد که در کنار سازه های فلزی پیچ و مهره ای، مجری سازه های فلزی از نوع جوش نیز باشد.

لیست شرکت های ساخت اسکلت فلزی در تهران

 • شرکت ناظران سازه: شرکت ناظران سازه به جهت موقعیت مکانی آن که در غرب شهر تهران قرار گرفته است، به خوبی می تواند پاسخگویی نیاز ساخت اسکلت های فلزی در شهر بزرگ تهران و کرج را داشته باشد. از این رو ناظران سازه را می توان در لیست شرکت های ساخت اسکلت فلزی در تهران قرار داد مائامیکه فعالیت های فرا استانی این شرکت حجم قابل توجهی از توانمندی های آن را نشان می دهد.
 • سازه های فلزی شهریار: شرکت سازه های فلزی شهریار یکی از برجسته ‌ترین در لیست شرکت های ساخت اسکلت فلزی در تهران می باشد. شرکت سازه های فلزی شهریار با اجرای پروژه ‌های سنگین در عرصه ‌های نفت و گاز و پتروشیمی در کنار ساخت سازه های صنایع سیمان، فولاد و... یکی از برجسته ترین شرکت ها در زمینه ی تولید سازه های بنیادی صنایع مادر در سطح شهر تهران می باشد.

سازه های فلزی شهریار بیشتر در زمینه ی ساخت سازه های فلزی به جهت انواع صنایع زیربنایی فعالیت می کند. از این رو چندان تمرکزی بر بخش ساختمان سازی این شرکت دیده نمی شود. با این وجود سازه های فلزی شهریار یکی از بهترین ها در لیست شرکت های ساخت اسکلت فلزی در تهران می باشد.

سازه کارون

رعایت کلیه اصول مهندسی مطابق استاندارد های داخلی و بین المللی، روش های اجرائی متفاوت، کیفیت و سرعت در اجرا، سرلوحه کار مدیران و کارشناسان این شرکت بوده و موجب گردیده موفقیت های متعددی در این زمینه در کارنامه شرکت سازه کارون و شرکت های زیرمجموعه آن ثبت گردد.

ارتباط با ما

تهران | جردن |  بلوار گلشهر |  برج آی تک | پلاک 13 | طبقه ششم واحد 60 

 

تلفن همراه : 09123261268

تلفن :   22016403-021

گواهینامه ها