نصب سازه فلزی

کارخانه ساخت اسکلت فلزی در تهران

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

چگونگی انتخاب کارخانه برای ساخت سازه های فلزی در تهران

به جهت ساختمان سازی روش های گوناگونی وجود دارد. روش هایی که هر یک چه از لحاظ ساخت و چه از نگاه کارایی و کیفیت مراتب مخصوص به خود را در دنیای امروز از ساختمان سازی پیدا کرده ‌اند. ساختمان با سازه های فلزی یکی از روش های قدیمی، مطمئن و همچنان محبوب در عرصه ی ساختمان سازی می باشد. در ساختمان سازی همراه با سازه های فلزی ایده های متنوعی در پی سالیان دراز از تجربه ی وجود این نوع روش کارآمد به وجود آمده است. برای ساختمان های کوچک شاید بتوان تمام سازه های فلزی را در محل پروژه نصب و مورد بهره برداری قرار داد؛ اما برای ساختمان های بلند مرتبه و یا نیازمند به مقاومت بسیار بالا دیگر نمی شود تمام اسکلت را در محل پروژه مورد بهره برداری قرار داد. از این رو ایده ی ساخت سازه های فلزی در فضایی با نام کارخانه ساخت اسکلت فلزی مطرح می شود. عملیاتی که به وفور در سطح فضا های ساختمان سازی شاهد آن هستیم. این ایده ی ساده اما کارآمد باعث خلق شرکت های بسیاری با هدف ساخت سازه های فلزی شده است. اگر اندکی کنجکاو باشید به راحتی می توانید این دست از کارخانجات را در سطح شهر ها پیدا کنید؛ به خصوص شهر بزرگ تهران. در این مقاله قصد داریم تا شما را با کارخانه ساخت اسکلت فلزی در تهران آشنا کنیم؛ اما قبل از پرداختن به کارخانه ساخت اسکلت فلزی در تهران، اندکی کوتاه در باب ویژگی ها، مزیت ها و چرایی وجود کارخانه ساخت اسکلت فلزی می پردازیم.

کارخانه ساخت اسکلت فلزی در تهران
کارخانه ساخت اسکلت فلزی در تهران

چگونه کارخانه ساخت سازه های فلزی خوب را شناسایی کنیم؟

همه چیز در ساخت سازه های فلزی همراه با دقت بالا می باشد. هر قطعه ی بسیار سنگین و بزرگ اسکلت های فلزی که قرار است در محل کارخانه سازه های فلزی تولید و در محل پروژه مونتاژ بشود، قطعا مستلزم زمان بسیار در ساخت همراه با هزینه ی بسیار بالایی بوده است. هر گونه کوتاهی در اندازه ها و دقت در ساخت می تواند تمامی آن قطعه را به یک تکه آهن بزرگ و بلااستفاده تبدیل نماید.

از این رو اولین فاکتور در پیدا کردن یک کارخانه ساخت سازه های فلزی خوب، دقت در کار، توجه به نکات فنی، توانمندی مهندسی بالا همراه با نظارت دائمی خواهد بود. اگر اهل فن باشید، به راحتی می توانید همراه با قدم زدن در سطح چنین کارخانجاتی متوجه ی این فاکتور های الزامی بشوید. مواردی مانند رعایت کامل نکات ایمنی و زیست محیطی، تحویل به موقع سفارشات، قیمت مناسب در ساخت قطعات فلزی و... هم می ‌توانند در پیدا کردن یک کارخانه ساخت سازه های فلزی خوب تاثیرگذار باشند.

بررسی امکانات یک کارخانه ساخت اسکلت فلزی در تهران

برای ساخت سازه های فلزی در تهران الزاما باید با یک کارخانه ساخت اسکلت فلزی در تهران قرارداد ساخت داشته باشید. از این رو باید قبل از هر اقدامی در جستجوی یک کارخانه ساخت اسکلت فلزی در تهران باشید. طیف گسترده ای از سازندگان سازه های فلزی در تهران وجود دارند. گستردگی ای که می تواند موجبات سردرگمی هر سازنده ای را به دنبال داشته باشد. شاید طیف گسترده ‌ای از شرکت ها ادعای تولید کننده سازه فلزی را یدک بکشند؛ اما این ادعا نیازمند حداقل‌ هایی به جهت ساخت قطعات فولادی می باشد که نبود و یا نقصان آنها قطعاً در کیفیت نهایی کار تأثیرات نامطلوبی خواهد گذاشت. از این رو در انتخاب یک کارخانه ساخت اسکلت فلزی در تهران وجود این حداقل ها در ساخت را بررسی کرده و با اطمینان از کیفیت مطلوب در امکانات کارخانه گام در قرارداد بگذارید. از حداقل های لازم برای یک کارخانه ساخت اسکلت فلزی خوب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • فضای مناسب از لحاظ ساخت تا بارگیری در کارگاه
  • وجود سیستم های مدرن برشکاری و سوراخکاری مانند تجهیزات CNC
  • بهره گیری از تجهیزات مدرن و استاندارد مونتاژ و جوشکاری
  • بهره مندی از امکانات استاندارد و مدرن آزمایشگاهی تا کنترل پروژه
  • تجهیزات بارگیری دقیق و مطمئن
  • و...

هر یک از موارد ذکر شده در کنار بسیاری از نکات مهم دیگر می تواند به خوبی شما را در انتخاب مطلوب کارخانه ساخت اسکلت فلزی در تهران رهنمون سازد.

در انتها می توان به برخی از کارخانجات مطرح در سطح تهران بپردازیم. کارخانجاتی از جمله صنایع فلزی داریان، شرکت مهندسی سازه آزمون فولاد، شرکت مهندسی و ساختمانی آرماتور پردیس، سازه های فلزی شهریار، شرکت ناظران سازه و... از جمله کارخانجات با بهره گیری امکانات مناسب در کنار خدمات مطلوب در سطح تهران هستند.

خدمات نصب سازه فلزی
خدمات نصب سازه فلزی
همه چیز در ساخت سازه های فلزی همراه با دقت بالا می باشد
همه چیز در ساخت سازه های فلزی همراه با دقت بالا می باشد

چرا به یک کارخانه ساخت سازه های فلزی نیازمندیم؟

همان طور که گفتیم وجود سازه های بلند مرتبه و یا خیلی مقاوم باعث می‌ شود تا اسکلت های فلزی این دست از ساختمان ها را نتوان در محل پروژه مورد بهره برداری قرار داد. چرا که اجزای اسکلت های فلزی بلند مرتبه، بسیار بزرگ و از لحاظ اندازه بسیار حساس و دقیق خواهد بود. ساخت چنین قطعات بزرگ در عین حال دقیقی نیازمند به یک مکان کاملا مهندسی شده، مجهز و تخصصی برای ساخت می باشند.

از طرفی ساخت قطعات بزرگ اسکلت های فلزی همراه با جوشکاری های بسیار است و احتمالاً دستگاه های بسیار بزرگ و پر سر و صدایی که آهن سخت را شکل و فرم می دهند به وفور مورد استفاده قرار می ‌گیرد و تمام این ماجرا ساخت اسکلت های فلزی را به یک فرایند پر سر و صدا و به شدت آلاینده تبدیل خواهد کرد. شرایطی که خارج از تحمل جریانات عادی فضا های شهری می باشد.

همه ی این موارد در کنار استفاده از تجهیزات بسیار سنگین و گران قیمت به جهت ساخت اسکلت های فلزی که حمل و نقل آن در محل پروژه می تواند هزینه های بسیار سنگین تری به نسبت ساخت در محل کارخانه داشته باشد، موجب پیدایش کارخانه ساخت سازه های فلزی شده است. در سطح شهر تهران که یک ابر شهر پیچیده است، این ماجرا ها ابعاد بزرگتری به خود می گیرند. از این رو وجود کارخانه ساخت اسکلت فلزی در تهران یک امر ضروری و شاید حیاتی برای انجام ساخت و ساز های بزرگ در سطح شهر تهران می باشد.

سازه کارون

رعایت کلیه اصول مهندسی مطابق استاندارد های داخلی و بین المللی، روش های اجرائی متفاوت، کیفیت و سرعت در اجرا، سرلوحه کار مدیران و کارشناسان این شرکت بوده و موجب گردیده موفقیت های متعددی در این زمینه در کارنامه شرکت سازه کارون و شرکت های زیرمجموعه آن ثبت گردد.

ارتباط با ما

تهران | جردن |  بلوار گلشهر |  برج آی تک | پلاک 13 | طبقه ششم واحد 60 

 

تلفن همراه : 09123261268

تلفن :   22016403-021

گواهینامه ها